Послуги SMM маркетингу

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій та спеціалістів які допоможуть з смм просуванням вашого бізнесу та маркетингу в соціальних мережах. 

 

Спільнота

діджитал

агенцій

Інші SMM послуги

Безкоштовна консультація з підбору підрядника

Є питання? Дзвони +38 073 92 93 065

Якщо вам потрібна підрядника який зможе постійно тримати вашу сторінку бізнесу актуальною, то вам саме потрібен SMM спеціаліст. 

Потрібна чіткий документ, де будуть відповіді на питання: коли, куди, в якому вигляді, як часто та в якому форматі постити інформацію? Тоді вам потрібна саме SMM стратегія. 

Якщо ви активно працюєте з блогерами чи публічними людьми, то з часом вам потрібна буде допомога від агенції, яка буде повністю конролювати цей канал.

Це можна робити і самостійно чи за допомогою SMM спеціаліста, але найкращі креативи можна отримати тільки від агенції яка спеціалізується на цьому. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке SMM просування

SMM маркетинг (соціальні медіа-маркетинг) - це спосіб просування бренду, товару або послуги в соціальних мережах. Спеціалісти з смм допомагають залучати цільову аудиторію, підвищувати впізнаваність та лояльність, а також покращувати рейтинг сайту в пошукових системах, таких як Google. Ця послуга може мати різні напрями, залежно від цілей та стратегії маркетингу. Деякі з них:

- Контент-маркетинг - створення та розповсюдження цікавого та корисного контенту для аудиторії, що сприяє формуванню позитивного іміджу бренду та побудові довіри.

- Інфлюенсер-маркетинг - співпраця з популярними блогерами, лідерами думок або знаменитостями, які мають вплив на своїх підписників та можуть рекомендувати ваш продукт або послугу.

- Вірусний маркетинг - стимулювання поширення контенту в соціальних мережах шляхом використання емоцій, гумору, несподіванки або провокації.

- Крауд-маркетинг - залучення спільноти користувачів до участі в розвитку та популяризації вашого продукту або послуги, наприклад, шляхом волонтерства, фандрайзингу, краудсорсингу або краудтестингу.

Спільнота допоможе підібрати для вас smm спеціаліста чи smm агенцію яка надасть послуги в полному обсязі.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 93 065

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin