Послуги з SMM

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з контентом та соціальними мережами Facebook, LinkedIn, TikTok та месенджерами Telegram, Viber, Whatsapp. Хто досконало знає як працює таргетована реклама в соціальних мережах та має в цьому досвід. 

1-min.png

Інші SMM послуги

Безкоштовна консультація з підбору підрядника

Є питання? Дзвони +38 073 92 93 065

Якщо вам потрібна підрядника який зможе постійно тримати вашу сторінку бізнесу актуальною, то вам саме потрібен SMM спеціаліст. 

Потрібна чіткий документ, де будуть відповіді на питання: коли, куди, в якому вигляді, як часто та в якому форматі постити інформацію? Тоді вам потрібна саме SMM стратегія. 

Якщо ви активно працюєте з блогерами чи публічними людьми, то з часом вам потрібна буде допомога від агенції, яка буде повністю конролювати цей канал.

Це можна робити і самостійно чи за допомогою SMM спеціаліста, але найкращі креативи можна отримати тільки від агенції яка спеціалізується на цьому. 

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів послуг SMM: робота в однієї соціальної мережі, робота з таргетованим трафіком, роботи з креативами, створення контент плану тощо. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке SMM

SMM (соціальні медіа-маркетинг) - це спосіб просування бренду, товару або послуги в соціальних мережах. SMM допомагає залучати цільову аудиторію, підвищувати впізнаваність та лояльність, а також покращувати рейтинг сайту в пошукових системах, таких як Google. SMM може мати різні напрями, залежно від цілей та стратегії маркетингу. Деякі з них:

- Контент-маркетинг - створення та розповсюдження цікавого та корисного контенту для аудиторії, що сприяє формуванню позитивного іміджу бренду та побудові довіри.

- Інфлюенсер-маркетинг - співпраця з популярними блогерами, лідерами думок або знаменитостями, які мають вплив на своїх підписників та можуть рекомендувати ваш продукт або послугу.

- Вірусний маркетинг - стимулювання поширення контенту в соціальних мережах шляхом використання емоцій, гумору, несподіванки або провокації.

- Крауд-маркетинг - залучення спільноти користувачів до участі в розвитку та популяризації вашого продукту або послуги, наприклад, шляхом волонтерства, фандрайзингу, краудсорсингу або краудтестингу.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 93 065

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin