Influencer-маркетинг

Разом зі спільнотою ви зможете сформувати чітке технічне завдання для пошуку потрібної агенції, щоб бізнес та агенції з influencer-маркетингу могли спілкуватися на одній технічній мові. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота діджитал агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів послуг SMM: робота в однієї соціальної мережі, робота з таргетованим трафіком, роботи з креативами, створення контент плану, робота з блогерами тощо. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке Influencer-маркетинг

Послуги Influencer-маркетингу - це спосіб просування бренду, товару або послуги за допомогою популярних блогерів, які мають вплив на свою аудиторію. Цей вид маркетингу дозволяє залучати цільових клієнтів, підвищувати лояльність та підсилювати довіру до бренду. Послуги Influencer-маркетингу складаються з декількох етапів: - Аналіз ринку та визначення цілей кампанії. - Вибір підходящих інфлюенсерів за критеріями, такими як тематика, рівень впливу, кількість та якість підписників, вартість співпраці тощо. - Розробка стратегії та сценарію співпраці з інфлюенсерами, включаючи формат, частоту, контент та ключові повідомлення. - Моніторинг та оцінка результатів кампанії за показниками, такими як охоплення, взаємодія, конверсія, ROI тощо. Послуги Influencer-маркетингу потребують професійного підходу та глибокого розуміння ринку та аудиторії. Для оптимізації під пошукову систему Google необхідно використовувати ключові слова, синоніми, заголовки, метатеги, альт-тексти для зображень та інші елементи SEO.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin