Послуги з Email та Retention-маркетингу

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати промо розсилками, тригерними розсилками чи з масовими. Також компанії надають послуги по збору email, оптимізації бази та верифікації даних. 

1-min.png

Інші послуги з Email-маркетингу

Якщо ви не знаєте з чого що краще працює в Email маркетингу, кому і як слати листи, та який сервіс обрати, то вам потрібна якісна стратегія. 

Інколи є задачі по збільшеню бази клієнтів, чи верифікації такої бази. Агенції зі спільноти зможуть проконсультувати вас, допомогти зібрати та верифікувати цю базу. 

Retention-маркетинг

Це можна робити і самостійно чи за допомогою SMM спеціаліста, але найкращі креативи можна отримати тільки від агенції яка спеціалізується на цьому. 

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів послуг Email-маркетингу: промо розсилки, таргетовані розсилки, оптимізація бази контактів, верифікація, створення плану, відстежування ефективності каналу. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке Email та Retention-маркетинг

Email-маркетинг - це спосіб просування товарів або послуг за допомогою електронної пошти. Email-маркетинг дозволяє підтримувати зв'язок з потенційними та існуючими клієнтами, збільшувати лояльність, підвищувати конверсію та продажі. Email-маркетинг може мати різні напрями, залежно від цілей та аудиторії компанії. Наприклад, можна виділити такі види email-маркетингу:

- Інформаційний - має на меті надавати корисну інформацію про продукт, послугу, галузь тощо.

- Рекламний - має на меті стимулювати покупку або замовлення продукту чи послуги.

- Лояльний - має на меті підтримувати довгострокові відносини з клієнтами, надавати їм переваги, знижки, бонуси тощо.

- Транзакційний - має на меті підтверджувати або нагадувати про оплату, доставку, відгук, опитування тощо.

Для того, щоб текст для сайту був оптимізований для пошукової системи Google, необхідно дотримуватися певних правил. Наприклад, використовувати ключові слова та фрази, які відповідають запитам користувачів, створювати унікальний та цікавий контент, робити текст легким для читання та розуміння, використовувати заголовки, списки, посилання тощо.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin