Збираємо базу Email контактів (Data Researching)

Генерація бази Email контактів може буде складною задачею, особлико якщо у вас немає сайту чи сторінки звідки ви можете збирати цю інформацію.

В спільноті є агенції які вміють парсити та збирати інформацію про потенціиних клієнтів. Це називається Data Researching. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

1-min.png

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів збору інформації о клієнтах. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке послуга збір бази email контактів (Data Researching)

Послуги збір бази email контактів (Data Researching) - це процес пошуку, збору та аналізу інформації про потенційних клієнтів або партнерів для вашого бізнесу. Ця послуга допомагає вам встановити ефективну комунікацію з вашою цільовою аудиторією та підвищити конверсію. Етапи послуги збір бази email контактів складаються з: - Визначення критеріїв відбору потенційних клієнтів або партнерів, таких як географія, галузь, розмір компанії, посада, інтереси тощо. - Пошук джерел інформації про потенційних клієнтів або партнерів, таких як сайти, соціальні мережі, каталоги, форуми тощо. - Збір та перевірка контактних даних потенційних клієнтів або партнерів, таких як ім'я, прізвище, email, телефон, компанія тощо. - Аналіз та сегментація зібраної бази email контактів за різними параметрами, такими як ступінь зацікавленості, стадія продажу, тип споживача тощо. - Оптимізація зібраної бази email контактів для пошукової системи Google, використовуючи ключові слова, метатеги, заголовки тощо. Послуга збір бази email контактів (Data Researching) - це ефективний спосіб побудови довготривалих взаємовигідних відносин з вашими потенційними клієнтами або партнерами.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin