Збираємо базу Email контактів (Data Researching)

Генерація бази Email контактів може буде складною задачею, особлико якщо у вас немає сайту чи сторінки звідки ви можете збирати цю інформацію.

В спільноті є агенції які вміють парсити та збирати інформацію про потенціиних клієнтів. Це називається Data Researching. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів збору інформації о клієнтах. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке послуга збір бази email контактів (Data Researching)

Послуги збір бази email контактів (Data Researching) - це процес пошуку, збору та аналізу інформації про потенційних клієнтів або партнерів для вашого бізнесу. Ця послуга допомагає вам встановити ефективну комунікацію з вашою цільовою аудиторією та підвищити конверсію. Етапи послуги збір бази email контактів складаються з: - Визначення критеріїв відбору потенційних клієнтів або партнерів, таких як географія, галузь, розмір компанії, посада, інтереси тощо. - Пошук джерел інформації про потенційних клієнтів або партнерів, таких як сайти, соціальні мережі, каталоги, форуми тощо. - Збір та перевірка контактних даних потенційних клієнтів або партнерів, таких як ім'я, прізвище, email, телефон, компанія тощо. - Аналіз та сегментація зібраної бази email контактів за різними параметрами, такими як ступінь зацікавленості, стадія продажу, тип споживача тощо. - Оптимізація зібраної бази email контактів для пошукової системи Google, використовуючи ключові слова, метатеги, заголовки тощо. Послуга збір бази email контактів (Data Researching) - це ефективний спосіб побудови довготривалих взаємовигідних відносин з вашими потенційними клієнтами або партнерами.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin