SEO на етапі розробки

Агенції з SEO можуть допомогти вам з оптимізацією сайта вже на етапі розробки. Це заощадить вам час, а такош ваш бюджет. 

Краще одразу продумати структуру сайта, правильну перелінковку ніж потім все це перероблювати. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультувати вас та надасть перелік агенцій які допоможуть вам з SEO на етапі розробки.

Спільнота

діджитал

агенцій

Чим спільнота вам допоможе

1

Сформуємо завдання для агенції

Для того щоб чітко зрозуміти яка компанія по SEO вам потрібна, треба описати вимоги до задачі: який бюджет у вас є, на якому етапі розробка сайту, що вже зроблено, а що ще треба зробити. Відповівши на ці питання ми побудуємо технічне завдяння для агенцій які займаються SEO на етапі розробки і які зможуть виконати ваші задачі.  

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. З них більше 10 агеніцй займається крауд маркетингом.  Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке "SEO на етапі розробки" 

SEO на етапі розробки - це комплекс заходів, які спрямовані на покращення видимості сайту в пошукових системах, зокрема Google. Це потрібно для того, щоб привернути більше цільової аудиторії, підвищити конверсію і дохід від сайту. SEO на етапі розробки включає такі аспекти, як: - Вибір домену і хостингу. - Аналіз ключових слів і конкурентів. - Створення структури і навігації сайту. - Оптимізація контенту і мета-тегів. - Налаштування технічних параметрів сайту (швидкість завантаження, мобільна адаптація, безпека, індексація тощо). - Створення стратегії посилань і просування сайту. SEO на етапі розробки допомагає уникнути помилок і проблем, які можуть виникнути пізніше і вплинути на рейтинг сайту. Також це дозволяє заощадити час і гроші на подальшу оптимізацію і корекцію сайту.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin