Інтеграція CRM

Пошук, зміна та інтегранія нової CRM займає багато часу. Самостійно це теж можна зробити, але з аленцією це займає манше часу. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати агенцію інтеграції CRM під ваш бюджет та задачі.  

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке інтеграція CRM

Інтеграція CRM - це процес налаштування та зв'язування системи управління відносинами з клієнтами (CRM) з іншими джерелами даних, такими як сайти, соціальні мережі, електронна пошта, телефон тощо. Це дозволяє компаніям отримувати повну картину своїх клієнтів, покращувати якість обслуговування та підвищувати продажі. Етапи інтеграції CRM можуть включати: - Аналіз потреб бізнесу та вимог до CRM. - Вибір найбільш підходящої CRM-системи та інструментів інтеграції. - Розробка плану інтеграції та стратегії міграції даних. - Тестування та налагодження інтегрованої CRM-системи. - Запуск та моніторинг роботи CRM-системи. - Навчання та підтримка користувачів CRM-системи.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin