SEO аудит сайту

SEO аудит сайту допоможе вам зрозуміти як ваш сайт оптимізован внутрішньо та зовнішньо, а також зрозуміти що треба вам робити для подальшого зростання в пошукових системах.

Безкоштовні аудити - вони направлені на продаж своїх послуг агенцією і може бути не об'єктивним. Коли ви платите за SEO аудит, в такому разі ви отримуєте більш об'єктивну інформацію по сайту та більш розгорнуту.  

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультувати вас та надасть перелік агенцій які допоможуть вам з SEO аудитом сайта.

Спільнота

діджитал

агенцій

Чим спільнота вам допоможе

1

Сформуємо завдання для агенції

Для того щоб чітко зрозуміти яка компанія по SEO вам потрібна, треба описати вимоги до задачі: який бюджет у вас є, на якому етапі просування знаходиться ваш сайт, що вже зроблено, а що ще треба зробити. Відповівши на ці питання ми побудуємо технічне завдяння для агенцій які займаються SEO і які зможуть виконати ваші задачі.  

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. З них більше 10 агеніцй займається крауд маркетингом.  Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке SEO аудит сайту

SEO аудит сайту - це процес аналізу та оцінки якості та ефективності сайту з точки зору пошукових систем, таких як Google. SEO аудит допомагає виявити та виправити проблеми, що заважають сайту досягати високих позицій у пошуковій видачі та залучати цільову аудиторію. SEO аудит може бути розділений на кілька етапів послуги, таких як: - Технічний аудит. На цьому етапі перевіряються параметри сайту, що впливають на його швидкість, безпеку, індексацію та доступність для користувачів та роботів пошукових систем. - Аналіз контенту. На цьому етапі оцінюється релевантність, унікальність, оптимізація та структура контенту на сайті, а також його відповідність запитам цільової аудиторії. - Аналіз конкурентів. На цьому етапі досліджуються сильні та слабкі сторони сайтів-конкурентів, їх стратегії просування, ключові слова та фактори ранжування. - Розробка стратегії. На цьому етапі формуються рекомендації щодо покращення SEO сайту, визначаються пріоритети та план дій.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin