Послуги Facebook Ads 

Таргетована реклама чи реклама Facebook Ads використовується для залученя користувачив чи покупців на сайт чи на группу в соц. мережах. Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з Facebook Ads. 

В спільноті ми зможемо підібрати для вас агенції які будуть підходити під ваш бюджет та задачі. 

1-min.png

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке Facebook Ads

Послуги Facebook Ads - це спосіб просування вашого бізнесу в соціальній мережі Facebook. За допомогою Facebook Ads ви можете створювати та налаштовувати рекламні кампанії, які будуть показуватися вашій цільовій аудиторії. Етапи роботи з Facebook Ads складаються з таких кроків: - Аналіз ринку та конкурентів. - Визначення цілей та бюджету реклами. - Вибір формату та дизайну рекламних оголошень. - Сегментація та налаштування аудиторії. - Запуск та моніторинг рекламної кампанії. - Оцінка результатів та оптимізація реклами. Послуги Facebook Ads допоможуть вам збільшити свою видимість в мережі, привернути нових клієнтів, підвищити лояльність існуючих, а також покращити конверсію та прибуток вашого бізнесу. Для оптимізації під пошукову систему Google важливо використовувати ключові слова, які відповідають запитам вашої аудиторії, а також створювати унікальний та цікавий контент, який буде корисний для користувачів.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin