PPC послуги

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, LinkedIn Ads та іншими системами залучення трафіку. 

1-min.png

Інші PPC послуги

Безкоштовна консультація з підбору підрядника

Є питання? Дзвони +38 073 92 93 065

Google Ads поєднує в собі багато складних інструментів. Різні агенції мають різні навички. Спільнота може допомогти підібрати аленцію під ваш запит та бюджет. 

Якщо ви шукаєте підрядника по Facebook Ads чи по таргетованій рекламі в соц. мережах, агенції зі сплільноти можуть вам допомогти в цьому. 

Google Shopping є дуже ефективним інструментом для еккомерс проектів. Спільнота допоможе вам підібрати агенцію яка має найбільший досвід управління цим інструментом. 

Агенцій які займається та мають власний кабінет TikTok Ads дуже мало, але ми зможемо знайти для вас такі агенції під ваш бюджет та задачі. 

Інколи потрібні просто кабінети для роботи з рекламними кампаніями. В спільноті є агенції які надають в аренду кабінети. 

Це можна робити і самостійно чи за допомогою PPC спеціаліста, але найкращі креативи можна отримати тільки від агенції яка спеціалізується на цьому. 

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке PPC

PPC (pay-per-click) - це спосіб просування сайту в інтернеті, за яким власник сайту платить за кожне натискання на його рекламне оголошення. PPC дозволяє залучати цільову аудиторію, підвищувати конверсію та популярність сайту. PPC може бути різних напрямків, наприклад: - Пошукова реклама - розміщення оголошень на сторінках пошукових систем, таких як Google, за певними ключовими словами. - Контекстна реклама - розміщення оголошень на тематичних сайтах, що відповідають інтересам користувачів. - Банерна реклама - розміщення графічних оголошень на різних сайтах, що привертають увагу своїм дизайном та пропозицією. - Ремаркетинг - показ оголошень користувачам, які вже відвідали сайт, але не здійснили бажаної дії. - Соціальна реклама - розміщення оголошень на соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, YouTube тощо.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 98 402

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin