Google Shopping та Merchant 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які займаються рекламою в Google Merchant та Google Shopping.  

В спільноті ми зможемо підібрати для вас агенції які будуть підходити під ваш бюджет та задачі. 

 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке Google Shopping

Реклама в Google Shopping та Merchant - це спосіб просування товарів в інтернеті за допомогою рекламних оголошень, які відображаються в пошуковій системі Google. Ці оголошення містять фотографії, назви, ціни та іншу інформацію про товари, які можуть зацікавити потенційних покупців. Послуги Google Shopping допомагають збільшити видимість та конверсію онлайн-магазинів. Щоб скористатися послугами Google Shopping, потрібно виконати кілька етапів роботи: - Створити обліковий запис Google Merchant Center та підтвердити власність сайту. - Створити або імпортувати файл з даними про товари, які хочете рекламувати. Файл повинен відповідати вимогам Google щодо формату, якості та актуальності інформації. - Створити кампанію Google Shopping в Google Ads та налаштувати бюджет, мету, аудиторію, географію та інші параметри реклами. - Оптимізувати свої оголошення Google Shopping за допомогою аналітики, тестування, вибору ключових слів, сегментації товарних груп та інших інструментів.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin