Послуги TikTok Ads 

Якщо ви шукаєте агенції, які надають послуги з TikTok Ads, то можу порекомендувати вам звернутися до спільноти діджитал агенцій.

Вони безкоштовно проконсультують вас та нададуть перелік агенцій, які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з TikTok Ads.

В спільноті є багато агенцій, які надають різні послуги з діджитал маркетингу, розробки та рекрутингу

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке TikTok Ads

Послуги TikTok Ads - це ефективний спосіб просування вашого бренду, товару або послуги в популярній соціальній мережі. Щоб запустити рекламну кампанію в TikTok, вам потрібно пройти кілька етапів: - Створити обліковий запис рекламодавця в TikTok Ads Manager і поповнити баланс. - Вибрати ціль, бюджет і термін кампанії. - Створити рекламну групу і визначити аудиторію, географію, час показу і тип оплати. - Створити рекламний оголошення і завантажити креатив - відео або зображення з текстом і кнопкою дії. - Отримати схвалення від модераторів TikTok і запустити кампанію. Послуги TikTok Ads дозволяють вам залучати нових клієнтів, підвищувати свою впізнаваність і конверсію. Для досягнення найкращих результатів, варто дотримуватися рекомендацій TikTok щодо формату, якості і змісту рекламних матеріалів. Також важливо аналізувати ефективність кампанії за допомогою звітів і оптимізувати її за необхідності.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin