Створення креативів

Разом зі спільнотою ви зможете сформувати чітке технічне завдання для пошуку агенції яка створить креативи під будь-який бюджет.

В спільноті є агенції які вміють робити креативи для різних сервісів та систем: Google Ads, Facebook, TikTok, YouTube тощо. Також формати можуть бути дуже різні: зображення для посту, гіфка, відео для соц. мереж чи ютюб каналу. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів креативів та їх форматів. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Про послугу створення креативів

Створення креативів - це процес розробки оригінальних та ефективних рекламних матеріалів для різних медіа-каналів. Ця послуга включає дизайн, копірайтинг, відео- та аудіо-продакшн, анімацію та інші елементи. Етапи створення креативів можуть бути такими: - Аналіз цільової аудиторії, конкурентів та ринку. - Формування стратегії та концепції креативу. - Розробка скетчів, макетів, сценаріїв тощо. - Затвердження креативу замовником та внесення коректив. - Виготовлення фінальної версії креативу та його розміщення. Створення креативів вимагає професійних навичок, креативного мислення та уваги до деталей. Ця послуга допомагає привернути увагу потенційних клієнтів, покращити імідж бренду та підвищити конверсію. Для оптимізації під пошукову систему Google необхідно враховувати ключові слова, заголовки, мета-теги, альт-тексти, швидкість завантаження та інші фактори.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin