Технічна підтримка сайту

Підтримка сайту від агенцій потрібна в тих випадках, коли  наймати співробітника не є фінансово ефективним рішенням. В такому випадку правильніше знайти невелику агенцію яка буде в рамках вашого бюджету постійно допомогати вноити невеличкі зміни. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати агенцію з розробники зі знаннями потрібної технології та під бюджет який буде вам комфортним. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке технічна підтримка сайту

Технічна підтримка сайту - це послуга, яка передбачає регулярне оновлення, виправлення помилок, захист від хакерів та інші дії, що сприяють стабільній та ефективній роботі сайту. Ця послуга включає в себе такі етапи: - Моніторинг стану сайту та його показників (швидкість завантаження, кількість відвідувачів, рейтинг в пошукових системах тощо). - Оновлення контенту, дизайну, функціоналу та програмного забезпечення сайту згідно з потребами клієнта та сучасними тенденціями. - Виправлення технічних помилок, що можуть виникати під час роботи сайту або після його модифікації. - Забезпечення безпеки сайту від зловмисників, вірусів, DDOS-атак та інших загроз. - Резервне копіювання даних сайту та їх відновлення у разі потреби. - Консультація клієнта з питань технічного обслуговування сайту та надання рекомендацій щодо його поліпшення.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin