Розробка веб-сайтів та лендінгів

В спільноті є більше 50 агенцій які допоможут з розробкою сайту, лендінгу чи інтернет-магазину.  Перед тим як почату розробку необхідно чітко визначитися як саме буде використовуватися сайт та які задачі виконувати. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Робити сайт на конструкторі чи на wordpress. Який конструктор використовувати. А може краще розробити сайт на wordpress. Зі всіма цими патаннями потрібно визначитися до початку розробки сайту. Це допоможе вам зекономити час та бюджет. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну технологію розробки. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Про послугу розробки сайтів та лендінгів

Розробка сайтів - це процес створення веб-сайтів, які можуть бути доступні через інтернет або локальну мережу. Розробка сайтів включає такі етапи, як: - Аналіз потреб та цілей клієнта, визначення аудиторії та конкурентів, вибір платформи та технологій.

  • Проектування сайту, створення прототипів та макетів, вибір кольорової схеми та шрифтів, розробка логотипу та фірмового стилю.
  • Програмування сайту, написання коду, інтеграція з базами даних та іншими системами, тестування функціональності та безпеки.
  • Запуск сайту, розміщення на хостингу, реєстрація доменного імені, налаштування поштових скриньок та аналітики.
  • Підтримка сайту, оновлення контенту та програмного забезпечення, вирішення проблем та помилок, забезпечення захисту від хакерських атак.

Найчастіше розробники надають послуги по розробці лендінгів, сайтів послуг, інтернет-магазинів на cms wordpress та opencart. 

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 93 065

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin