Розробка стратегії з Email маркетингу

Щоб ефективно використовувати Email маркетиг, недостатньо вміни користуватися сервісама розсилок. Треба чітко розуміти кому, що і коли слати. 

В спільноті є агенції які вміють будувати стратегії з Email маркетингу так, щоб вони були не збиткові та приносили нових клієнтів. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

1-min.png

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує багато агенцій які розробляють стратегії з Email маркетингу. Найкращі, зазвичай, це ті які спеціалізуються на цій послузі, але бувають і винятки. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке розробка стратегії з email маркетингу

Послуги розробки стратегії з email маркетингу - це комплекс заходів, які допомагають підвищити ефективність рекламних кампаній, спрямованих на аудиторію, яка підписалася на розсилку. Стратегія з email маркетингу включає такі етапи: - Аналіз цільової аудиторії та її потреб. - Визначення цілей та показників успіху кампанії. - Розробка контент-плану та дизайну листів. - Вибір інструментів та платформ для розсилки та відстеження результатів. - Тестування та оптимізація листів на різних пристроях та браузерах. - Запуск та аналіз кампанії, внесення коректив у разі потреби. Послуги розробки стратегії з email маркетингу дозволяють побудувати довготривале та лояльне спілкування з клієнтами, підвищити конверсію та продажі, а також покращити рейтинг сайту в пошукових системах Google.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin