Розробка стратегії з Email маркетингу

Щоб ефективно використовувати Email маркетиг, недостатньо вміни користуватися сервісама розсилок. Треба чітко розуміти кому, що і коли слати. 

В спільноті є агенції які вміють будувати стратегії з Email маркетингу так, щоб вони були не збиткові та приносили нових клієнтів. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультую вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваш бюджет. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує багато агенцій які розробляють стратегії з Email маркетингу. Найкращі, зазвичай, це ті які спеціалізуються на цій послузі, але бувають і винятки. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке розробка стратегії з email маркетингу

Послуги розробки стратегії з email маркетингу - це комплекс заходів, які допомагають підвищити ефективність рекламних кампаній, спрямованих на аудиторію, яка підписалася на розсилку. Стратегія з email маркетингу включає такі етапи: - Аналіз цільової аудиторії та її потреб. - Визначення цілей та показників успіху кампанії. - Розробка контент-плану та дизайну листів. - Вибір інструментів та платформ для розсилки та відстеження результатів. - Тестування та оптимізація листів на різних пристроях та браузерах. - Запуск та аналіз кампанії, внесення коректив у разі потреби. Послуги розробки стратегії з email маркетингу дозволяють побудувати довготривале та лояльне спілкування з клієнтами, підвищити конверсію та продажі, а також покращити рейтинг сайту в пошукових системах Google.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin