Послуги Google Ads 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з Google Ads. 

В спільноті ми зможемо підібрати для вас агенції які будуть підходити під ваш бюджет та задачі. 

1-min.png

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке Google Ads

Послуги Google Ads - це спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до вашого сайту за допомогою рекламних оголошень, які відображаються в пошуковій системі Google. Щоб запустити ефективну кампанію Google Ads, потрібно пройти кілька етапів роботи: - Аналіз ринку та конкурентів. На цьому етапі ви досліджуєте, хто є вашою цільовою аудиторією, які ключові слова вони використовують для пошуку, які рекламні стратегії застосовують ваші конкуренти та як ви можете вирізнятися. - Створення рекламного облікового запису та налаштування кампанії. На цьому етапі ви реєструєтеся в Google Ads, обираєте тип кампанії (наприклад, пошукова, дисплейна, відео тощо), встановлюєте бюджет, географічну та демографічну націленість, ставки та інші параметри. - Створення рекламних груп та оголошень. На цьому етапі ви групуєте ключові слова за тематикою та створюєте рекламні оголошення для кожної групи. Ваше оголошення повинно бути привабливим, інформативним та мотивувати користувача перейти на ваш сайт. - Моніторинг та оптимізація кампанії. На цьому етапі ви аналізуєте результати вашої кампанії за допомогою інструментів Google Ads та Google Analytics. Ви можете виявити, які ключові слова, оголошення та групи принесли найбільше конверсій, кліків та показів, а також як можна покращити показники за допомогою A/B-тестування, нарощування бюджету, додавання або виключення ключових слів тощо. Послуги Google Ads - це ефективний спосіб залучити нових клієнтів та збільшити продажі. Якщо ви хочете скористатися перевагами цього інструменту, зверніться до професійної агенції, яка допоможе вам створити та налаштувати кампанію Google Ads під ваш бізнес.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin