Комплексне SEO просування

Спільнота діджитал агенцій надасть вам безкоштовну консультацію та перелік агенцій, які найкраще відповідають вашим потребам.

Разом з нами ви зможете визначити чіткі цілі та завдання для агенції, щоб забезпечити ефективну комунікацію між вашим бізнесом та агенцією.   

1-min.png

Інші SEO послуги

SEO-аудит сайту допоможе вам зрозуміти, наскільки ваш сайт оптимізований внутрішньо і зовнішньо, а також які дії необхідно вжити для подальшого зростання в пошукових системах.

Агентства SEO можуть надати допомогу з оптимізацією вашого веб-сайту під час етапу розробки. Це може заощадити ваш час і допомогти вам вкластися у ваш бюджет.

Допоможемо зробити чітке ТЗ та підібрати підрядника з послуги крауд-маркетингу. 

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів SEO просування: SEO на етапі розробки, SEO аудит, SEO оптимізація, внутрішні SEO роботи, зовнішні SEO роботи, лінкбілдінг, повний комплекс SEO. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке SEO просування

Комплексне SEO - це процес покращення видимості сайту в пошукових системах, зокрема Google. Комплексне SEO включає в себе різні етапи послуги, такі як: - Аналіз конкурентів та ключових слів. Це допомагає визначити найбільш ефективні запити для просування сайту та виявити сильні та слабкі сторони конкурентів. - Оптимізація технічного стану сайту. Це передбачає вирішення проблем, що можуть заважати індексації та ранжуванню сайту, таких як помилки 404, дублювання контенту, повільна швидкість завантаження тощо. - Оптимізація контенту сайту. Це означає створення та оновлення якісного, унікального та релевантного контенту, що відповідає інтересам та потребам цільової аудиторії та враховує ключові слова. - Зовнішня оптимізація сайту. Це стосується отримання посилань з авторитетних та тематично споріднених ресурсів, що покращують репутацію та популярність сайту в очах пошукових систем. Комплексне SEO - це довготривалий та багатогранний процес, який вимагає професійного підходу та постійного моніторингу результатів. Комплексне SEO допомагає збільшити трафік, конверсію та прибуток сайту.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 93 065

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin