SEO просування сайту

Спільнота діджитал агенцій надасть вам безкоштовну консультацію та перелік SEO агенцій, які найкраще оптимізують та просунуть ваш бізнес. 

Разом з нами ви зможете визначити чіткі цілі та завдання для агенції, щоб забезпечити ефективну комунікацію між вашим бізнесом та агенцією.   

Спільнота

діджитал

агенцій

Інші SEO послуги

Аудит сайту допоможе вам зрозуміти, наскільки ваш сайт оптимізований внутрішньо і зовнішньо, а також які дії необхідно вжити для подальшого зростання в пошукових системах.

Агенці можуть надати допомогу з оптимізацією вашого веб-сайту під час етапу розробки. Це може заощадити ваш час і допомогти вам вкластися у ваш бюджет.

Допоможемо зробити чітке ТЗ та підібрати підрядника з послуги крауд-маркетингу. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке SEO просування

Комплексне SEO просування сайту це процес покращення видимості сайту в пошукових системах, зокрема Google. Включає в себе різні етапи послуги, такі як:

  • Аналіз конкурентів та ключових слів. Це допомагає визначити найбільш ефективні запити для просування сайту та виявити сильні та слабкі сторони конкурентів.
  • Оптимізація технічного стану сайту. Це передбачає вирішення проблем, що можуть заважати індексації та ранжуванню сайту, таких як помилки 404, дублювання контенту, повільна швидкість завантаження тощо.
  • Оптимізація контенту сайту. Це означає створення та оновлення якісного, унікального та релевантного контенту, що відповідає інтересам та потребам цільової аудиторії та враховує ключові слова.
  • Зовнішня оптимізація сайту. Це стосується отримання посилань з авторитетних та тематично споріднених ресурсів, що покращують репутацію та популярність сайту в очах пошукових систем.

Це довготривалий та багатогранний процес, який вимагає професійного підходу та постійного моніторингу результатів.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 073 92 93 065

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin