Аренда кабінетів Facebook Ads

Інколи компаніям потрібні в аренду кабінети Facebook Ads чи Google Ads. Такі послуги надають агенції не часто, але в нашій спільноті ми зможемо вам допомогти з цим.

В спільноті є багато агенцій, які надають різні послуги з діджитал маркетингу, розробки та рекрутингу

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато напрямів залучення трафіку: Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, Bing Ads, Google Shopping, аудити рекламних кампаній. Послуг багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Навіщо потрібна аренда кабінетів Facebook Ads

Послуги аренди кабінетів Facebook Ads - це можливість використовувати готовий рекламний аккаунт Facebook для запуску своїх кампаній. Це дозволяє уникнути проблем з блокуванням, лімітами та верифікацією, які часто виникають у нових рекламодавців. Аренда кабінету Facebook Ads також дає доступ до високоякісної аудиторії, яка довіряє соціальній мережі та активно споживає контент. Для того, щоб отримати послугу аренди кабінету Facebook Ads, потрібно звернутися до спеціалізованої компанії, яка надасть вам готовий аккаунт з налаштованими платіжними даними та пікселем. Ви зможете запускати свої рекламні кампанії за допомогою менеджера бізнесу Facebook або через API. Послуга аренди кабінету Facebook Ads - це ефективний спосіб просування свого бізнесу в інтернеті, який допоможе вам збільшити охоплення, конверсію та прибуток.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© спільнота діджитал агенцій. Усі права захищені

facebooklinkedin