Ведення груп, каналів та сторінок

В рамках SMM послуг агенції надають допомогу з веденням сторінок бізнесу, каналів чи груп. При цьому агенції можуть працювати з майже бюдь якими соціальними мережами. 

Спільнота діджитал агенцій безкоштовно проконсультує вас та надасть перелік агенцій які найкраще підходять під ваші вимоги та хто вміє працювати з контентом та соціальними мережами Facebook, LinkedIn, TikTok та месенджерами Telegram, Viber, Whatsapp. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в консультацію

1

Підберемо послугу

Існує дуже багато варіантів послуг SMM: робота в однієї соціальної мережі, робота з таргетованим трафіком, роботи з креативами, створення контент плану тощо. Послуг як і наповнень багато і треба чітко розуміти, яка вам послуга потрібно для вирішення ваших задач. Спільнота діджитал агенцій проконсультує та допоможе підібрати оптимальну послугу. 

2

Проведемо аналіз цін

Ціни на послуги можуть варіюватися в декілька разів. Спільнота зможе допомогти вам розібратися в чому різниця і чому існують агенції різних цінових категорій.   

3

Підберемо агенцію

В спільноті понад 150 агенцій які надають різні послуги. Агенції з діджитал маркетингу, агенції з розробки, рекрутингу. Після опису вашої задачі спільнота підбере для вас агенції які оптимальніше підійдуть вам для вирішення вашої задачі в рамках вашого бюджету. 

4

Проконтролюємо роботу агенції

Після початку роботи з агенцією, спільно допоможе вам розібратися наскільки їх дії вплинули на результат.  Наскільки робота агенції відповідає вашому технічному завданню. Проаналізуємо якість наданих послуг. Виступимо медіаторами. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Опис послуги ведення груп, каналів та сторінок в рамкаї SMM

Ведення груп, каналів та сторінок - це послуга, яка допомагає просувати ваш бренд, товар або послугу в соціальних мережах. Ця послуга включає в себе такі етапи: - Аналіз цільової аудиторії, конкурентів та ключових запитів. - Розробка стратегії контенту, календаря публікацій та плану реклами. - Створення та оформлення групи, каналу або сторінки. - Написання та публікація цікавого та корисного контенту. - Модерація коментарів, відгуків та повідомлень. - Моніторинг та аналітика результатів, корекція стратегії за необхідності.

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin