Консалтинг з маркетингу

Спільнота діджитал агенцій може проконсультувати вас в тому як працювати з маркетингом чи може взяти на себе все ведення та обслуговування відділу маркетингу. По іншому можна сказати це послуга віддалений CMO.

Спільнота діджитал агенцій має більше 150 підрядників різних напрямів, які можуть допомогти вам виконати майже в будь-яку задачу. 

Спільнота

діджитал

агенцій

Що саме входить в послугу консалтинга

1

Зустріч-знайомство

 Перша зустріч потрібна для того, щоб чітко зрозуміті потребу бізнеса: які задачі стоять та що хоче отримати клієнт. Це потрібно для того, щоб чітко зозуміти - чи зможе саме консалтинг по маркетингу вирішити ваші задачі, чи можливо треба залучати іншого спеціаліста. 

2

План робіт

Спеціаліст з консалтингу надасть інформацію по всім задачам які він може виконувати і скільки часу на місяць  зможе приділяти бізнесу. С бізнесом буде узгоджені всі роботи які виконсує спеціаліст з консалтингу. 

3

Початок роботи

Спеціаліст кожний тиждень по розкладу виконує задачі, які потрібно бізнесу і які були узгоджені в плані робіт. 

Кількість агенцій в спільноті

105


Агенцій з діджитал маркетингу

45


Агенцій з розробки та IT послуг

10


Агенцій з рекрутингу

25


Продуктових компаній

40


Інші компанії

Засновники спільноти

valerii_krasko.png

Валерій Красько

Co-founder

linkedin
igor_nissembayn.png

Ігор Ніссенбаум-Левицький

Co-founder

linkedin

Що таке консалтинг з маркетингу

Послуги консалтингу з маркетингу - це комплексна допомога клієнтам у вирішенні проблем, пов'язаних з розвитком та просуванням їх бізнесу. Консалтинг з маркетингу включає в себе такі етапи: - Аналіз ринку, конкурентів, цільової аудиторії та потреб клієнтів. - Розробка стратегії маркетингу, що визначає цілі, канали, інструменти та бюджет просування. - Реалізація маркетингових заходів, таких як реклама, SMM, SEO, контент-маркетинг, email-маркетинг тощо. - Моніторинг та оцінка результатів маркетингових кампаній, корекція стратегії за необхідності. Послуги консалтингу з маркетингу дозволяють покращити видимість бренду, збільшити трафік на сайт, підвищити конверсію та лояльність клієнтів. Для оптимізації під пошукову систему Google необхідно враховувати фактори ранжування, такі як якість контенту, ключові слова, мета-теги, швидкість завантаження, мобільна адаптація тощо.

 

CRMiUM_logo.png
webmate_logo.svg
uaband_logo.png
solve_logo.png
TMGU_logo.png

Телефон

+38 063 804 06 90

Адресa

Київ, вул. Юлии Здановской 73з (Михайла Ломоносова), BeeWorking Golosiiv.

© Ваша компанія. Усі права захищені

facebooklinkedin